o_nas

Nasza firma specjalizuje się w kształceniu tzw. Social English, który pomaga uczestnikom kursu odnaleźć się w kontaktach międzyludzkich, jak i w Bussines English, czyli kształceniu języka powszechnie używanego w pracy, ale także wykorzystywanego w sytuacjach związanych z wykonywaniem pewnych obowiązków lub zawodów. Z lektoratów angielskiego w biznesie korzystają głównie ci, którym jest on niezbędny w pracy, ponieważ mają np.: stałe kontakty z obcokrajowcami – szefami, kontrahentami lub klientami. Nasi lektorzy, co należy podkreślić, specjalizują się w nauczaniu języka biznesu już na niskim poziomie znajomości języka angielskiego. Łączymy ogólną wiedzę o języku (gramatyka, frazeologia, fleksja) ze swobodną możliwością odnajdywania się w sytuacjach życiowych.

Oferta dotyczy zajęć indywidualnych oraz grupowych (maksimum 5 osób w grupie). Lektoraty przeprowadzane są na terenie firmy.

Nasi Lektorzy przeprowadzają zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Uczestnicy kursu są szkoleni na bazie podręczników Oxford Univeristy Press oraz Cambridge University Press, które bez wątpienia są liderami na rynku konsultingu językowego.

Celem zajęć jest jak najszybsze przystosowanie uczestników kursu do swobodnego porozumiewania się językiem angielskim. Zwracamy szczególną uwagę na komunikatywność lektorów.

Z poważaniem
Borys Klecha
Executive Director
Focus on English Konsulting Językowy